The ad Hangcha CBD20 electric pallet truck for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/18
Brand:
Hangcha
Model:
CBD20
Type:
electric pallet truck
Year of manufacture:
2019
Running hours:
6036 m/h
Load capacity:
2000 kg
Lifting height:
0.2 m
Location:
Sweden Växjö
Placed on:
Apr 25, 2024
Seller stock ID:
192413
Auction:
1
Ending date:
2024-05-02 08:37
Description
Overall dimensions:
length - 2 m, width - 0.8 m
Condition
Condition:
used
Gaffellängd: 1200 mm
Vikt med batterier: ca 700 kg
bränsle: El
Terminaltruck
Mått & vikt
Medföljande redskap / tillbehör
Laddare medföljer
Övriga upplysningar
Normalt slitage. Repor och några bucklor finns
men inget som påverkar funktionen
Går att lasta smidigt via lastbrygga
Säljarens kommentarer
Gått på serviceavtal på Sydtrade Truckar
Fungerande skick utan kända fel